Menü megnyitása

Bonis Bona – A 2013 májusi díjazottak névsora

Fotók a 2013 májusában díjazott OKTV versenyfelkészítőkről

 

Név OKTV versenykategória Munkahely neve/okt. intézmény Munkahely város
A 2012-2013-as tanévben végzett kiváló versenyfelkészítő munkájáért
Ágoston Annamária német nyelv I. Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola Budaörs
Albert Attila kémia II. Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Bejczi Lujza olasz nyelv II. Váci Madách Imre Gimnázium Vác
Berta Annamária latin nyelv Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Csesznákné Nagy Viktória Katalin informatika I. Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
dr. Mező Tamás fizika II. Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Szeged
Dr. Onderné Szilágyi Tímea magyar irodalom Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium Nyíregyháza
Drevenka István földrajz Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Szeged
Dujmov Dragomir szerb nyelv és irodalom Nikola Tesla Szerb Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Budapest
Ernszt András rajz és vizuális kultúra Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakközépiskola Pécs
Faschingné Libricz Irén szlovén nemzetiségi nyelv SZOI Vörösmarty Mihály Gimnáziuma Szentgotthárd
Fazakas Andrea biológia I. Deák Téri Evangélikus Gimnázium Budapest
Gergely Endre történelem Dobó Katalin Gimnázium Esztergom
Gonda Zita francia nyelv I. ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola Hatévfolyamos Gimnázium Budapest
Grőber Attila filozófia Türr István Gimnázium és Kollégium Pápa
Hadikné dr. Végh Katalin orosz nyelv VII. Kerületi Madách Imre Gimnázium Budapest
Kiss Géza matematika III. Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Kiss Zoltán matematika II. Pécsi Leőwey Klára Gimnázium Pécs
Kissné Ignáth Tünde kémia I. Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Tiszaújváros
Lang Krisztina német nyelv II. Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Sopron
Lapinskasné Máté Erika magyar nyelv Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Eger
Matolcsi Balázs olasz nyelv I. Budapest II. Kerületi Móricz Zsigmond Gimnázium Budapest
Mészáros Marianna művészettörténet Kecskeméti Műszaki Szakképző Iskola, Speciális Szakiskola és Kollégium; Kandó Kálmán Szakközépiskola és Szakiskolája Kecskemét
Miletics Piroska angol I. Révai Miklós Gimnázium és Kollégium Győr
Molnár Judit matematika I. Békéscsabai Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium Békéscsaba
Olteanu Elena román nyelv és irodalom N. Balcescu Román Gimnázium, Általános Iskola és Gimnázium Gyula 
Orbán Edit dráma Kecskeméti Katona József Gimnázium Kecskemét
Sárköziné Száraz Krisztina angol II. ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium és Kollégium Budapest
Scheuer Zsuzsanna biológia II. Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Simon Gyula informatika II. Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium Debrecen
Stark Péterné Zöldvári Ildikó spanyol nyelv I. Lovassy László Gimnázium Veszprém
Szabó Miklós fizika I. Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium Eger
Takács Márta spanyol nyelv II. Miskolci Herman Ottó Gimnázium Miskolc
Taubert Mariann francia nyelv II. Pécsi Leőwey Klára Gimnázium Pécs
Végvári Roberta mozgóképkultúra és médiaismeret Miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium Miskolc
Zatykó Margit szlovák nyelv és irodalom Budapest XIII. Kerületi Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Budapest
Zwickl Erzsébet német nemzetiségi nyelv és irodalom Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Pécs
Több éves kiváló versenyszervező munkájáért
Név OKTV versenybizottság Munkahely neve/okt. intézmény  
Dr. Benő Kálmánné latin nyelv    
Bölcs Matild horváth nyelv és irodalom    
Dr. Freud Róbert matematika III.    
Dr. Kecskés András magyar irodalom    
Dr. Stepanovic Predrág szerb nyelv és irodalom    
Sztrés Erzsébet orosz nyelv     
Zombori Béla rajz és vizuális kultúra    
Több évtizedes kiváló versenyfelkészítő munkájáért
Név OKTV versenykategória Munkahely neve/okt. intézmény  
Dávid Anna Francia nyelv ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium Budapest
Horváth Antal dr. Angol nyelv Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium Budapest
Horváth Gábor Fizika Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium Budapest
Isztl János Történelem Lovassy László Gimnázium Veszprém
Király Sándor Informatika Neumann János Szakközépiskola és Gimnázium Eger
Kiss Zsófia Spanyol nyelv Fazekas Mihály Gimnázium Debrecen
Marosiné Kohut Gyöngyi Német nyelv Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg
Dr. Müllner Erzsébet Biológia Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium Budapest
Dr. Surányi László Matematika Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium Budapest
Szakaliné Haraszti Éva Matematika Neumann János Középiskola és Kollégium Győr
Turcsányi Márta Magyar nyelv és irodalom Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium Budapest
Villányi Attila Kémia ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium és Kollégium Budapest
Weltner Mariann Angol nyelv ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általánis Iskola és Gyakorló Gimnázim Budapest