Menü megnyitása

Bonis Bona – A 2014 májusi díjazottak névsora

Kiváló versenyfelkészítők

Név

Tantárgy, szakterület

Település

Aczél Ákos

magyar irodalom

Debrecen

Árki Tamás

matematika II. kategória

Győr

Dr. Asztalos Éva

magyar nyelv

Budapest

Babicz Mária

francia nyelv I. kategória

Gödöllő

Bancsó Andrea

biológia I. kategória

Kőszeg

Bugán Ilona

spanyol nyelv I. kategória

Budapest

Dr. Csorba Ferenc

matematika I. kategória

 

Dombi Anna

fizika I.

Pécs

Dr. Draskóczy István

történelem

 

Fazekas Claudia

olasz nyelv II. kategória

Budapest

Dr. Gaul Emil

rajz és vizuális kultúra

 

Dr. Gőgh Ágnes

spanyol nyelv II. kategória

Veszprém

Dr. Görömbei Andrásné

magyar irodalom

 

Dr. Gyémánt Iván

fizika I-II. kategória

Szeged

Halmi László

kémia I. kategória

Zalaegerszeg

Hárspatakiné Dékány Vera

matematika I. kategória

 

Dr. Hidas Ildikó

német nemzetiségi nyelv és irodalom

Pilisvörösvár

Ipcsics Csilla

informatika I.

Zalaegerszeg

Jankovics László

latin nyelv

Budapest

Jankyné Jurecska Mária

biológia II. kategória

Tata

Jenei Marianna

német I. kategória

Debrecen

Juhász Gábor

francia nyelv II. kategória

Vác

Kárpáti Attila

angol nyelv I. kategória

Budapest

Kis Kollár Ilona

horvát nyelv és irodalom

Pécs

Kővári Attila

rajz és vizuális kultúra

Debrecen

Manz Alfréd

német II. kategória

Baja

Maruzsné dr. Sebó Katalin

szlovák nyelv és irodalom

Szeged

Mózes Erika

olasz nyelv I. kategória

Sárospatak

Nagy Tibor

fizika II.

Hódmezővásárhely

Dr. Nyitrai Tamás

olasz nyelv I-II. kat.

 

Papp Zsolt

mozgóképkultúra és médiaismeret

Hajdúböszörmény

Pecsenya Edit

szlovák nyelv és irodalom

Békéscsaba

Péterváriné Kiss Sarolta

matematika I. kategória

Nagykanizsa

Rónaszéki Linda

művészettörténet

Szombathely

Rozsos Gabriella

angol nyelv II. kategória

Győr

Schultz János

matematika III. kategória

Szeged

Sebő Péter

kémia II. kategória

Budapest

Shalpykova Karina

orosz nyelv

Budapest

Siegler Gábor

informatika II.

Budapest

Somfai István

orosz nyelv

 

Somogyi I. Gyöngyi

matematika II. kategória

 

Subiczné Palotai Erzsébet

dráma

Debrecen

Dr. Szabó Szabolcs

magyar irodalom

 

Sziliné dr. Simon Márta

magyar irodalom

 

Takács Márta Éva

filozófia

Budapest

Tenkné Tóth Klára

történelem

Győr

Udvarhelyiné Hyross Amelita

földrajz

Miskolc

Varga Zsuzsanna

fizika I-II. kategória

Szeged

Dr. Zoltán Márta

spanyol nyelv