Menü megnyitása

Bonis Bona – A 2014 márciusi díjazottak névsora

 

Név tantárgy/szakterület Munkahely neve/oktatási intézmény Munkahely város

Életműdíj
 
Dr. Dankó József
 
Történelem-földrajz Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Tokaj
Haáz Sándor
 
Ének-zene, kórus, hegedű
 
Mártonffi János Általános Iskola Erdély/Szentegyháza
Kerekes Barnabás
 
Magyar nyelv és irodalom-történelem Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium Budapest
Kerényi  Sándor
 
Oboaművész Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Budapest
Lukácsi Huba
 
Rendezőtanár, előadóművész, angol-magyar szak Szent Imre Gimnázium Budapest
Pósa Lajos
 
Matematika MTA Rényi Alfréd Matematikai Kutatóintézet Budapest
Táboriné Vincze Márta
 
Matematika Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium Budapest

Kiváló versenyfelkészítő munkájáért
 
Balla Éva
 
matematika Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola Hajdúszoboszló
Fátrai Éva
 
fizika, kémia Neumann János Középiskola és Kollégium Eger
Grófné Györkös Valéria Júliánna tanitó Zalaegerszegi Kertvárosi Általános Iskola Zalaegerszeg
Kissné Ható Beatrix
 
matematika Marcali Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Marcali
Kocsis Andrea olasz, angol Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Szeged
Megyimóreczné Schmidt Ildikó
 
zongora Városközponti Iskola Liszt Ferenc Zeneiskola Pécs
Mester Gyula Zoltán sakk oktatás Deák Ferenc Kollégium Debrecen
Pappné Varga Edit
 
élelmiszeripari műveletek és folyamatok Pesti Barnabás Élelmiszeripari Szakképző Iskola Budapest
Princz-Jakovicsné Polló Irén Margit
 
matematika Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kecskemét
Rácz Józsefné mezőgazdasági alapismeretek, munkaszervezés, áruforgalmazás,agrárközgazdaságtan, mezőgazdasági gyakorlat VM KASZK Táncsics Mihály Mezőgazdasági Szakképző Iskolája és Kollégium Vác
Ráfiné Gáspár Annamária magyar nyelv és irodalom, francia nyelv Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola Szentes
Dr. Rókáné Rózsa Anikó
 
matematika Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium Békéscsaba
Székely Zoltán fizika Tamási Áron Elméleti Liceum Székelyudvarhely (Románia)
Szilli Ákos
 
trombita-zenekarvezetés Mosonyi Mihály Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Mosonmagyaróvár
Tölgyesné Kovács Katalin kémia, biológia Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg

Kiváló tehetséggondozó munkájáért
 
Név
 
tantárgy/szakterület Munkahely neve/oktatási intézmény Munkahely város
Ambachné Perics Irén magyar-történelem, tehetséggondozó mentortanár Sztárai Mihály Református Általános Iskola és Óvoda Siklós
Bakos Levente matematika, fizika Körösi Csoma Sándor Általános Iskola Székelyvarság (Románia)
Czimer Györgyi magyar nyelv és irodalom Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Debrecen
Csenger Lajosné
 
angol nyelv, igazgató, tanító Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr
Csirmaz Andrea szerb nemzetiségi nyelv Hatvani Varázskapu Óvoda Hatvan
Darcsi Margit
 
nevelőtanár, ifjúsági munkás Nagyberegi Református Líceum Nagybereg (Ukrajna)
Dencs Elemér
 
biológia, kémia, egészségvédelem Nagyberegi Református Líceum Nagybereg (Ukrajna)
Dvorák Cecília
 
fizika Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Dr. Gál András
 
  Bocskai István Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola Szerencs
Gál Béla
 
biológia, kémia Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Szeged
Győri Marianna
 
tanító, hit- és erkölcstan Gagarin Általános Iskola Komló
Horváth Zoltán   Bárczi Gusztáv Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Kollégium, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Kaposvár
Juhászné Koklács Éva
 
történelem, ének-zene Kisnánai Szent Imre Általános Iskola Kisnána
Kalafutné Gőbölös Katalin
 

óvodapedagógus; képzőművészeti és zenei "érzékenyítő" tehetséggondozás

"A vasút a gyermekekért" Alapítvány óvodája Dunakeszi
Káliné dr. Kovács Ilona történelem Verseghy Ferenc Gimnázium Szolnok
Kissné Kostelec Éva rajz szakos tanár, vizuális és környezetkultúra szakos tanár Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont Győr
Kormányos Róbert
 
biológia Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium Zenta (Szerbia)
Kovácsné Klicsu Katalin
 
tanító (matematika, testnevelés) Tiszavasvári Általános Iskola Tiszavasvári
Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet
 
magyar nyelv és irodalom, történelem, összehasonlító irodalomtörténet Földes Ferenc Gimnázium Miskolc
L. Ritók Nóra
 
rajz, vizuális kultúra Igazgyöngy Alapítvány és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Berettyóújfalu
Molnár Tamás
 
alkalmazott grafika, rajz, betűrajz Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakközépiskola Pécs
Nagy László rajz és vizuális kultúra/grafika szakirány, mozgóképkultúra és médiaismeret, művészettörténet
 
Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola Szeged
Nagy Zsuzsanna
 
óvodai nevelés Vanyarci Napsugár Óvoda Vanyarc
Péterffy Lenke Julia
 
magyar anyanyelv, matematika, nemzeti történelem Bethlen Gábor Általános Iskola Székelyudvarhely (Románia)
Ruzsinszkiné Lukácsy Margit
 
pedagógiai szakértő Újbudai Pedagógiai Intézet Budapest
Sajtósné Földes Katalin
 
angol nyelv, orosz nyelv, történelem Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda Törökszentmiklós
Szabó Ilona
 
magyar nyelv és irodalom, drámaelmélet, drámatörténet, német és orosz nyelv, önismeret Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola Békéscsaba
Szabó János
 
magyar nyelv és irodalom Pécsi Leőwey Klára Gimnázium Pécs
Szabóné Egervári Ágnes
 
magyar nyelv és irodalom Budapest XXII. Kerületi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Budapest
Vecsési Klára
 
testnevelés, gyógytestnevelés Szekszárdi I. Béla Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola Szekszárd
Vidnyánszky Éva
 
magyar nyelv és irodalom, színjáték Nagymuzsalyi Középiskola Nagymuzsaly (Ukrajna)
Vilmosné Makó Judit
 
matematika, fizika Széchenyi István Katolikus és Német Nemzetiségi Általános Iskola Mátészalka
Vízhányó Zsolt
 
matematika, kémia Piarista Gimnázium Budapest
Zsámboki Marcell
 
táncművészet Savaria Alapfokú Művészeti Iskola Szombathely

Kiváló tehetségsegítő munkájáért
 
Név
 
tantárgy/szakterület Munkahely neve/oktatási intézmény Munkahely város
Blazicsek Anikó
 
matematika Budapest XXI. Kerületi Vermes Miklós Általános Iskola Budapest
Brahmi Ilona
 
kollégiumi nevelés Szolnok Városi Kollégium Szolnok
Molnár Istvánné
 
óvodapedagógia, tanító Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda Szarvas
Muhi Béla
 
fizika Svetozar Markovic Gimnázium Újvidék (Szerbia)
Pálffy Zoltán
 
tehetségsegítő - igazgatóhelyettes, matematika, informatika Lovassy László Gimnázium Veszprém
Somlyó Magdolna
 
magyar, orosz és német nyelv Hubay Jenő Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Pedagógiai Szakkönyvtár Budapest
Szili Gabriella
 
gordonka, gitár Allegro Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Pápa