Menü megnyitása

Kiváló tehetséggondozó

 

Név Tantárgy, szakterület Iskola Település
Ákos Judit magyar Hajdú-Bihar Megyei Általános Iskola és Kollégium, Dr. Kettesy Aladár Általános Iskola Intézményegység Debrecen
Andrási Barna testnevelés Eötvös József Főiskola Gyakorló Ált. Iskolája Baja
Aradi Erzsébet matematika Sárberki Általános Iskola Tatabánya
B. Tóth Klára rajz/vizuális kommunikáció Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Budapest
Babochay Edit műkorcsolya KLIK 139 022 Bárczi Gusztáv Módszertani Központ Kaposvár
Dr. Bencze Mihály matematika Áprily Lajos Főgimnázium Brassó
Bileczné Nyíregyházi Ágnes magyar nyelv és irodalom KÁÁI Dózsa György Tagiskola, Rózsavölgyi Márk AMI Balassagyarmat
Bíró-Ambrus Lenke magyar anyanyelv Bethlen Gábor Általános Iskola Székelyudvarhely
Borosné Jakab Edit magyar nyelv és irodalom Szent István Gimnázium Budapest
Dr. Boczné Pető Erzsébet magyar nyelv- és irdalom Szentbalázsi Körzeti Általános Iskola Szentbalázs
Czeglédi Ildikó angol nyelv Szoboszlói Úti Ált Isk Debrecen
Csesznokné Csányi Mária tanító Szent Mária Magdolna Gyakorló Általános Iskola, AMI Abaliget
Csicsely Ildikó történelem Szegedi Városi Kollégium Szeged
Csizmaziáné Fazekas Beáta matematika Lovassy László Gimnázium, Lovassy Tehetségpont Veszprém
Csontos Ferencné rajz és vizuális kultúra Szvetnik Joachim Általános Iskola Mélykút
Csupor Péter sakk Logikusak(k) Oktatási, Kulturális és Sport Közhasznú Egyesület Kalocsa
Damjanovitsné Eke Violetta matematika Paksi Vak Bottyán Gimnázium Paks
Danhauser Zoltán hegedű Czövek Erna Alapfokú Művészeti Iskola Budakeszi
Dani Szilvia magyar nyelv és irodalom Weöres Sándor Általános Iskola, "Szárny-nyitogató" Alapfokú Művészeti Iskola Tököl
Dobi Istvánné egészségnevelés Kunhegyesi Általános Iskola Alapfokú Művészeti Iskola és Szakiskola Kunhegyes
Dobó Dénes ének-zene Miskolci Egyesített Egészségügyi, Szociális és Gyermekvédelmi Intézmény/Miskolci Gyermekvédelmi Központ Akkreditált Kiváló Tehetségpont Miskolc
Dudok Györgyné kémia SKÁID Arany János Tagiskola Salgótarján
Endrődi Zoltánné német Koroknay Dániel Tehetséggondozó és Általános Iskola Mád
Erdeiné Krobák Edit matematika Kőbányai Szent László Általános Iskola Budapest
Eszes Valéria magyar Eötvös József Gimnázium Budapest
Fábján-Nagy Mária biológia József Attila Gimnázium Makó
Fazekasné Farkas Julianna matematika Bocskai István Általános Iskola Hajdúböszörmény
Feigel Antalné dráma Csapókerti Általános Iskola Debrecen
Feketéné Györe Szilvia kémia Mátyás Király Gimnázium Fonyód
Feketéné Kun Ildikó klasszikus balett Qn Balett Nyíregyháza
Fiedler Judit rajz, vizuális kultúra Gedói Általános Iskola, és Alapfokú Művészeti Iskola Szeged
Fraller Ildikó magyar nyelv és irodalom Láczos Kornél Gimnázium, Táska Rádió Székesfehérvár
Füzesséryné Dudás Eszter hegedű Kroó György Zene- és Képzőművészeti Kőbányai Alapfokú Művészeti Iskola Budapest
Gaál Tiborné kémia Leőwey Klára Gimnázium Pécs
Gajda Attila testnevelés Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium Zenta
Gelencsér Viktória biológia Öreglaki Általános Iskola Öreglak
Genczlerné Herczeg Ágota matematika BONI Vörösmarty Mihály Általános Iskola Bonyhád
Gergelyné Pivarnyik Rita Mária Informatika, számítástechnika Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium Nyíregyháza
Gerstner Bálintné klasszikus zongora Komárom-Esztergom Megyei Erkel Ferenc Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Dorog Dorog
Göncziné Utassy Jolán kémia Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollágium Eger
Gulyás Csabáné földrajz Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája Debrecen
György Károly Zoltánné Csurja Edit földrajz Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium Szentendre
Háda Tímea klasszikusgitár- és kamaratanár Kroó György Zene- és Képzőművészeti Kőbányai Alapfokú Művészeti Iskola Budapest
Hajas Györgyné német nemzetiségi nyelv Petőfi Sándor Általános Iskola Mezőfalva
Hajós Éva matematika Szekszárdi I. Béla Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium Szekszárd
Hajsrekker Krisztina ének-zene-karvezetés szakos tanári Kőbányai Szent László Általános Iskola Budapest
Halászné Vári Ildikó ének-zene Tiszavasvári Általános Iskola Tiszavasvári
Hancsák Károly kémia Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Szeged
Harangozó Csabáné tanító Szent Imre Általános Iskola és Óvoda Kisnána
Havasi Tibor testnevelés Budapest Főváros Önkormányzatának Általános Iskolai kollégiumai Budapest
Havasréti Béláné magyar nyelv és irodalom Gyermekpszichológiai és Pedagógiai Tanácsadó - Talentum Műhely Győr
Hegedűsné Derzsi Enikő tanító, ember és társadalomismeret műveltségterület Szoboszlói Úti Ált Isk Debrecen
Hegyiné Kéri Ágnes kémia Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola Miskolc
Hertrich Ágnes német nemzetiségi nyelv és irodalom Leőwey Klára Gimnázium Pécs
Hodosi Ibolya tanító Szentbalázsi Körzeti Ált Isk Szentbalázs
Horgosi Lea ábrázolás Bárczy Gusztáv Óvoda, Általános Iskola és Készségfejlesztő Speciális Szakiskola Budapest
Jakucs Erika matematika Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Jilly Viktor angol nyelv Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Juhászné Antal Gabriella ének Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Szolnok
Juhászné Zsákai Katalin ének-zene Szolnoki Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola Szolnok
Kaluha Sándor testnevelés Fazekas Mihály Általános Iskola ( akkreditált tehetségpont)  
Kamocsai Antalné 3-4. összevont osztályt tanító Vörösmarty Mihály Ált. és Alapfokú Művészetoktatási Iskola Vámosszabadi Tagiskola Vámosszabadi
Katonáné Veress Éva német nyelv Kocsordi Jókai Mór Általános Iskola Kocsord
Kerényi Zoltán természetismeret Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon Gödöllő
Kiss Julianna zongora KLIK Ferencvárosi Ádám Jenő Zeneiskola AMI Budapest
Kiss Papp Csilla   Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szaközépiskola Debrecen
Dr. Kiss Sándor matematika Nyíregyházi Főiskola Nyíregyháza
Kissné Nagy Angelika német Bolyai János Katolikus Általános Iskola Szerencs
Dr. Koi Balázs magyar nyelv és irodalom Nyíregyházi Főiskola, Tanítóképző Intézet Nyíregyháza
Komlósné Oláh Mária biológia Polgári Vásárhelyi Pál Általános Iskola Polgár
Kopriva Andrea történelem Munkácsi 3.sz. II. Rákóczi Ferenc Középiskola Munkács
Koroncainé Győrfi Mária magyar nyelv és irodalom Szolnoki Széchenyi István Gimnázium Szolnok
Kótka Tiborné angol nyelv Nyírkarászi Váci Mihály Általános Iskola Nyírkarász
Kovács Áron Ádám ének-zene Pesti Barnabás Élelmiszeripari Szakközépiskola és Szakiskola Budapest
Kovács Beatrix mozgásművészet Trixi Kreatív Mozgásstúdió (vállalkozás), BioRitmus Tehetségsegítő Egyesület Pécs
Kovács Ferenc képzőművészet Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Debrecen
Kovácsné Komáromi Éva magyar nyelv Veress Ferenc Szakképző Iskola Hajduböszörmény
Kovácsné Lőrincz Judit rajz II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Téglás
Kőszegi Eszter angol nyelv Budapest XXII. Kerületi Kossuth Lajos Magya-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Budapest
Kőszegváry Kálmán művészeti rajz Amatőr Képzőművészeti Támaszpont Alapítvány Budapest
Krakkerné Berki Hajnalka biológia és egészségtan Bókay Árpád Iskola Budapest
Krépné Kádár Szilvia elektronika Klebesberg Intézményfenntartó Központ Somogy TSZK Közép- és Szakiskola Krúdy Gyula Tagintézményének Rudnay Gyula Szakképzője Tab
Kricskovics Antalné horvát nemzetiségi néptánc Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Budapest
Kulcsár Gyöngyi tehetséggondozás-tanulásmódszertan modul Debreceni Árpád Vezér Áltlalános Iskola Debrecen
Kulcsár Sándor ének-zene Premier Művészeti Szakközépiskola és Szakiskola Békéscsaba
Kuti László szobrászat Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakközépiskola Pécs
Dr. Laczkó Mária magyar nyelv és irodalom - nyelvészet Pestszentlőrinci Közgazdasági és Informatikai Középiskola Budapest
Lázár Enikő ének-zene Izbégi Általános Iskola Szentendre
Lehoczkyné Tóvizi Ilona fodrász szakterület, több tantárgy Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola, Kollégium Dunaújváros
Lengyel Sándorné, Horváth Teréz népi játék, néptánc Timaffy László Alapfokű Néptánciskola Csorna
Lepres András Informatika Bajai III. Béla Gimnázium Baja
Lévainé dr. Kovács Marian történelem spanyol nyelven Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Szakközépiskola Szeged
Lévainé Hasznosi Erika magyar nyelv és irodalom Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola Hajdúböszörmény
Lovászné Sebestyén Rózsa ének-zene Pécsi Kistérségi Óvoda és Általános Iskola Baksai Tagiskolája Baksa
Magyar Margit szolfézs Tóth Aladár Zeneiskola AMI Budapest
Markó Péter faipari szakrajz Piarista Szakképző Iskola és Gimnázium és Kollégium Göd
Mező Katalin Tanulásfejlesztés K+F Stúdió kft. Debrecen
dr. Mindáné Kolostori Nóra matematika magyar és német nyelven Boronkay György Műszaki Középiskola, Gimnázium és Kollégium Vác
Mohai Judit szolfézs Csitáry Emil Művészeti Műhely AMI Székesfehérvár
Molnár Gabriella matematika Bajza Utcai Általános Iskola Budapest
Molnárné Litványi Krisztina kémia Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola Miskolc
Monok Zoltán történelem és állampolgári ismeretek Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg
Motesiczkiné Szabó Erika matematika Balassa Bálint Gazdasági Szakközépiskola és Szakiskola Esztergom
Munia Zoltán oboa Józsefvárosi Zeneiskola Budapest
Nagy Ferenc matematika Mezőtúri Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú művészeti Iskola és Padagógiai Szakszolgálat Mezőtúr
Nagy Gyula magyar nyelv és irodalom Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti
Nagy Jenő matematika Orbán Balázs Általános Iskola Székelyudvarhely
Nagy László Sándorné természetismeret Földváry Károly Általános Iskola Vác
Nagyné Fülöp Teréz tehetségsegítés városi, megyei szinten KLIK Debreceni Tankerülete Debrecen
Nógrádi Szilvia magyar nyelv és irodalom Ziperniwsky Károly Általános Iskola Budapest
Nótár Ilona Cigány népismeret Szent István Általános Iskola, Sárkeresztúri Tagiskolája, Bhim Rao Egyesület Sárkeresztúr
Nyáry Zsigmond magyar Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Nyerkiné Alabert Zsuzsanna fizika Rudas Közgazdasági Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium Dunaújváros
Nyitrainé Jurácsik Antónia történelem Szepsi Csómbó Márton Gimnázium, Szakképző és Általános Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat Szikszó
Oláh Gábor kémia Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont Budapest
Orbán Sándor testnevelés Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola Budapest
Orosz Erzsébet ének-zene tanár Óbudai Árpád Gimnázium Budapest
Pájer Szabolcs matematika NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Szombathely
Pál-Kutas Dénesné magyar nyelv és irodalom BAZ Megyei Surányi Endre Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Irinyi János Szakközépiskolai Tagiskolája Kazincbarcika
Pallagi László történelem Somi Általános Iskola Som
Pappné Gyulai Katalin tehetséggondozás Klebersberg Intézményfenntartó Központ Debreceni Tankerülete Debrecen
Pék Istvánné természetismeret Lesznai Anna Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Szakiskola Hatvan
Pilát Lászlóné gyógypedagógus, osztálytanító F.M. Pápay Ágoston Általános Iskola, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola és Diákotthon Martonvásár
Pilbauer István testnevelés KLIK 139022 Bárczi Gusztáv Módszertani Központ Kaposvár
Prekop János képző- és iparművészet Jankay Tibor Két Taníítási Nyelvű Általános Iskola Békéscsaba
Pucz András matematika Klebelsberg Intézményfenntartó Központ 139022 Bárczi Gusztáv Módszertani Központ Kaposvár
Rácz Dorottya Katalin szociálpedagógia Budapest Főváros Önkormányzatának Általános Iskolai kollégiuma Budapest
Rádonyi Dénesné Titi Katalin matematika Budenz József Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Rajnai Richárd mozgóképkultúra- és média ismeret Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakközépsikola Pécs
Réső Zsuzsanna matematika Kőkúti Általános Iskola Tata
Rubóczky György matematika Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Rubovszky Rita magyar nyelv és irodalom Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont Budapest
Sándorné Halász Erzsébet földrajz Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet Eger
Sánta László történelem Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola Hatvan
Schubert Zita általános iskolai tanító Budapest XXI. Kerületi Vermes Miklós Általános Iskola Budapest
Dr. Seres István fizika Szent István Egyetem, Fizika és Folyamatirányitási Tanszék valamint Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakiközépiskola és Diákotthon Gödöllő
Simon Katalin népitánc Nagyoroszi Közös Önkormányzati Hivatal Nagyoroszi
Sipos Gergő informatika Gárdonyi Géza Általános Iskola Levelek
Szabó Csilla magyar nyelv és irodalom Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Kollégium Budapest
Szabó Ildikó matematika Apáczai Nevelési Központ 1. Számú Általános Iskola Pécs
Szabó Klára magyar nyelv és irodalom Paksi Vak Bottyán Gimnázium Paks
Számadó László matematika Árpád Gimnázium Budapest
Szebenyi Sára tehetséggondozás-zenei modul    
Szekeresné Proity Éva tanító Öreglaki Általános Iskola Öreglak
Szénási Istvánné matematika Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium Keveház Utcai Telephely Budapest
Szép János sakk Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola, és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Budapest
Szerdahelyi Monika angol, mint idegennyelv tantárgy NyME Öveges Kálmán Gyakorló Ált. Iskola Győr
dr. Szilágyiné Pálkövi Mária tehetségfejlesztő szakértői tevékenység    
Szkrajcsicsné Klúg Edit Élelmiszerek- és vegyiáruk forgalmazása (német) Pécsi Kereskedelmi, Idegenforgalmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola Pécs
Szucsik Ágnes hon-, és népismeret, történelem Pesti Barnabás Élelmiszeripari Szakközépiskola és Szakiskola Budapest
Szuhányiné Szappanos Éva rajz-, vizuális- és környezetkultúra József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola Monor
Tisza Zsuzsanna matematika Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium Nyíregyháza
Toplenszkiné Csengeri Anikó magyar nyelv és irodalom Koroknay Dániel Tehetségondozó és Általános Iskola MÁD
Tóth Andrea magyar nyelvtan Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskolája Kazincbarcika
Tóth Tibor biológia Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium, Általános Iskola, Óvoda Törökszentmiklós
Tóth Zsolt kémia Katona József Gimnázium Kecskemét
Török Zita kézműves műhelygakorlatok Igazgyöngy Alapfokú Művészeti Iskola Berettyóújfalu, Körösszakál, Biharkeresztes
Urbánné Tóth Edit történelem Szepsi Csómbó Márton Gimnázium, Szakképző és Általános Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat Szikszó
Vajda Tiborné testnevelés Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános-, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet Eger
Valkainé Daczó Eszter modern jazztechnika Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola, AMI és Gyakorlóóvoda Szekszárd
Varga Diána népi ének Ádám Jenő Zeneiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Celldömölk
Vereczkei Gabriella könyvtáros Szterényi József Szakközépiskola és Szakiskola Monor
Dr. Veresné Kis Krisztina biológia Dobó István Gimnázium Eger
Vida Ilona matematika Gyárvárosi Általános Iskola Győr
Vida Lóránd harsona hangszer tantárgy Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakközépiskola Pécs
Vigyinszki Attila földrajz Börzsöny Általános Iskola Nagyoroszi
Virágné Katona Zsuzsanna matematika Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda Törökszentmiklós
Vizler Pálné magyar nyelv és irodalom József Attila Általános Iskola Debrecen
Zele János rajz és műalkotások elemzése Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Zsigó Zsolt Miklós fizika Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola Nyíregyháza