Menü megnyitása

Kiváló versenyfelkészítő

 

Név Tantárgy, szakterület Iskola Település
Ábrahám Gábor József matematika Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Szeged
Ábri Gáborné biológia Móricz Zsigmond Magyar - Angol Kéttannyelvű Általános Iskola, Tehetségpont Mátészalka
Ács Péterné hegedű Tóth Aladár Zeneiskola AMI Budapest
Ádám Istvánné testnevelés Szepsi Csombor Márton Gimnázium, Szakiskola, Általános Iskola, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat Szikszó
Adonyi Gabriella angol Fekete István Általános Iskola, Kollégium és Sportiskola Lajosmizse
Agócs Ágnes fizika Budapest XVII. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Alapiné Ecseri Éva fizika Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakközépiskola Budapest
Albert Etelka matematika Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár
Antal Andrea magyar nyelv és irodalom Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium Eger
Antók Zsuzsanna gordonka Szent István Király Zeneiskola (Alapfokú Művészetoktatási Intézmény) Budapest
Árváné Doba Mária matematika Jedlik Ányos Gimnázium Budapest
Aszalós Szilvia testnevelés Bornemissza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Sportiskola Budapest
Asztalos Erzsébet magyar nyelv és irodalom Petőfi Utcai Általános Iskola Békéscsaba
Asztalos József testnevelés Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnázium Debrecen
Balla Tibor mélyrézfúvos hangszerek Fekete László Zeneiskola - Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Tiszafüred
Báló Marianna magyar nyelv és irodalom Garay János Gimnázium Szekszárd
Balogh Terézia kémia Koszta József Általános Iskola Szentes
Bán Sándor biológia Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Szeged
Bánfalvi Ágnes magyar Avasi Gimnázium Miskolc
Baranyai József biológia Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Szombathely
Baranyai Zoltán Józsefné vizuális alapozó gyakorlatok SZÍN-VONAL Alapfokú Művészeti Iskola Badacsonytomaj
Baráth Márta történelem Verseghy Ferenc Gimnázium Szolnok
Barkóczi László harsona főtárgy Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakközépiskola Pécs
Batári Antal magyar nyelv és irodalom Dobó István Gimnázium Eger
Bátori Magdolna testnevelés EJF Gyakorló Ált. Iskola Baja
Bedő Aranka magyar nyelv és irodalom Nagy Imre Általános Iskola Csíkszereda (Miercurea Ciuc)
Bélteki Pál testnevelés SZTE Sportközpont Szeged
Bere Anna Mária vizuális és környezetkultúra Karácsony Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Földes
Berecz Ibolya történelem Budapest XXII. Kerületi Kossuth Lajos Magya-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Budapest
Bereczkiné Székely Erzsébet matematika Leőwey Klára Gimnázum Pécs
Beregszászi Zoltán matematika Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakközépiskola Budapest
Bernát Zsolt földrajz Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium Eger
Bertók Otília német nyelv és irodalom Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium Balassagyarmat
Betuker Enikő-Mária matematika "Horváth János" Elméleti Líceum Margitta
Bíró Bálint matematika Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium Eger
Bódis Bertalan biológia Börzsöny Általános Iskola Nagyoroszi
Bódis Péterné magyar nyelv, irodalom Apáczai Oktatási Központ Belvárosi Általános Iskolai Tagintézmény Dombóvár
Bodó Lajos matematika Márton Áron Általános Iskola Fenyéd
Bodó Veronika magyar nyelv NyME Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr
Bódog István szobafestő-mázoló-tapétázó gyakorlati szakoktató Herceg Esterházy Miklós Szakképző Iskola Speciális Szakiskola és Kollégium Dombóvár
Bogács Nóra Ágnes magyar nyelv és irodalom József Attila Általános Iskola Csíkszereda
dr. Borbás Réka kémia Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium Budapest
Bozsó Krisztina Zsanett egészségügy Dunaújvárosi Lórántffy Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola, Kollégium Dunaújváros
Budavölgyi Kálmán testnevelés, lábtoll-labda Nagykanizsai Civil Kerekasztal Egyesület Nagykanizsa
Bús Éva magyar nyelv és irodalom Leőwey Klára Gimnázium Pécs
Buzási Gábor művészeti rajz, ábrázoló geometria, művészettörténet Hubay Jenő Zeneiskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Hubay Tehetségpont Budapest
Csáki Kálmán zene-kürt Bartók Béla Alapfokú Művészeti Iskola Szolnok
Csapodi Zoltán történelem ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola Budapest
Csige Ildikó népzene, népi ének Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Etyek
Csillik Mária gazdálkodási ismeretek Keleti Károly Közgazdasági Szakközépiskola Budapest
dr. Csiszár Gábor földrajz ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium és Kollégium Bdapest
dr. Csóka Géza matematika, elemi matematika NYME Apáczai Csere János (ACSJ) Kar Győr
Csúsz Ilona matematika Tompa Mihály Református Gimnázium Rimaszombat, Szlovákia
Dancsó János bútor asztalos egyéni vállalkozó Bátonyterenye
Dávid Géza matematika Tamási Áron Gimnázium Székelyudvarhely
Dobre Norbert informatika NyME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Szombathely
Donka Péter sakkverseny felkészítés Huszár Gál Iskola Debrecen
Egri Józsefné informatika Kállay Miklós Általános Iskola Kallósemjén
Egyed László matematika Bajai III. Béla Gimnázium Baja
Elekné Becz Beatrix kémia Jedlik Ányos Gimnázium Budapest
Engerth Csaba testnevelés Friedrich Schiller Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Pilisvörösvár
Erdélyiné Juhász Eleonóra magyar irodalom Nyíregyházi Kodály Zoltán Ált.Iskola Nyíregyháza
F. Pollner Erika rajz és vizuális kultúra Miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium Miskolc
Farkas László fizika Vajda János Gimnázium Keszthely
Fenyvesi Mária matematika Kastálydombi Általános Iskola Budapest
Fodor Mária matematika Jedlik Ányos Gimnázium Budapest
Dr. Futóné Monori Edit biológia Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma Debrecen
Gál Viktória biológia Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Szeged
Gelencsérné Szarka Mária magyar Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Gergely Tibor biológia Krúdy Gyula Gimnázium Nyíregyháza
Gruber László földrajz Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium Bonyhád
Gulyás Istvánné történelem Taktakenézi Petőfi Sándor Általános Iskola Taktakenéz
Gulyás Tibor matematika Földes Ferenc Gimnázium Miskolc
Gyöngyösi Sándor moderntánc-tanár Kövy Sándor Általános Iskola és AMI és Pedagógiai Szakszolgálat Nádudvar
Hajdó Attila Károly sakk Deák Ferenc Kollégium Debrecen
Hajdú Ágota zeneművészet-népzene,néprajz Vikár Sándor Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Nyíregyháza
Halász László kémia Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona Sárospatak
Hódosi Andrea testnevelés Kőbányai Szent László Általános Iskola Budapest
Homonna György rajz és vizuáliskultúra Avasi Gimnázium Miskolc
Hornyánszkyné Becht Erika zongora Járdányi Pál Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Budapest
Horváth Lajos sakk Bozzay Pál Általános Iskola Zánka
Hotziné Pócsi Anikó Judit kémia Tóth Árpád Gimnázium Debrecen
Hrabovszki Sándorné hegedű Miskolci Egressy Béni-Erkel Ferenc Zeneiskola, AMI Miskolc
Hujber Julianna matematika Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola Győr
Huszárik Imre földrajz Szekszárdi Garay János Gimnázium Szekszárd
Hutvágnerné Róth Éva magyar nyelv és irodalom Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium Dunaújváros
Jakab István György testnevelés Tiszaújvárosi Általános éa Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat Tiszaújváros
Dr. Jánossyné dr. Solt Anna biológia Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Budapest
Juhász Mária biológia Szabó Pál Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, és Pedagógiai Szakszolgálat Vésztő
dr. Katz Sándor matematika Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium Bonyhád
Kelemen Klára magyar nyelv Salánki Mikes Klemen Középiskola Salánk
Keresztes László Szabolcs rézfúvós Klebersberg Intézményfenntartó Központ Fónyódi Tankerülete, Fió Csalogány Alapfokú Művészetoktatási Intézménye Lengyeltóti
Kertai Helga Nóra matematika Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Budapest
Kicska György algebra Munkácsi 3. sz. II. Rákóczi Ferenc Középiskola Munkács
Kispál István fizika Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium Dunaújváros
Kiss Albert biológia Zalabéri Általános Iskola Zalabér
Dr. Kissné Németh Éva anyanyelvi kultúra fejlesztése Hunyadi Mátyás Szakképző- és Szakközépiskola Mosonmagyaróvár
Klopfer Ágnes francia nyelv Miskolci Herman Ottó Gimnázium Miskolc
Kocsisné Maráczi Margit rajz-, vizuális- és környezetkultúra József Attila Gimnázium Makó
Kolozsvári Imre kommunikációs alapismeretek Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakközépiskola Budapest
Koltai Éva informatika Móra Ferenc Általános Iskola és EGYMI Budapest
Koncz Károly fizika PTE Babits Gyakorló Gimnázium Pécs
Kondor Gyula hegesztő szakmai ismeretek Tolna Megyei Szent László Szakképző Iskola és Kollégium Szekszárd
Kósa Tamás matematika Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola, és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola  
Kothencz Melinda oboa hangszer Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakközépiskola Pécs
Kovács András magyar nyelv és irodalom Nagyberegi Református Líceum Nagybereg
Kovács Ilona magyar nyelv és irodalom Szent István Gimnázium Budapest
Kovács Lajos matematika Tamási Áron Elméleti Líceum Székelyudvarhely
Kovács Norbert testnevelés Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Dr. Kovács Örs történelem Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Kovácsné Bodzsár Zsuzsanna magyar nyelv és irodalom Kálvin Téri Református Általános Iskola Makó
Kovácsné Karácsony Éva informatika Táncsics Mihály Közgazdasági, Ügyviteli, Kereskedelmi és Vendéglátó- ipari Szakközépiskola és Szakiskola Salgótarján
Kovácsné Schandl Ágnes matematika Tatabányai Árpád Gimnázium Tatabánya
Kőrösiné Vatai Éva dráma Leőwei Klára Gimnázium Pécs
Kurtán Mónika biológia József Attila Általános Iskola EPSZ Berettyóújfalu
Lakatos Tibor matematika Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium Debrecen
Lang Ágota fizika Soproni Széchenyi István Gimnázium Sopron
Máriás Ildikó kémia Zentai Gimnázium Zenta
Mike János matematika Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Szeged
Miklósné Malek Erzsébet testnevelés Budapest XVIII. Kerületi SOFI Budapest
Milasin István faipari szakterület Hunyadi Mátyás Szakképző és Szakiskola Mosonmagyaróvár
Dr. Minda Mihály matematika Boronkay György Műszaki Középiskola, Gimnázium és Kollégium Vác
Murvai Éva Imola magyar nyelv és irodalom Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely
Nagy István kémia Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium Szekszárd
Nagy Tibor matematika Kecskeméti Református Általános Iskola Kecskemét
Németh László kalapácsvetés Szomabthelyi Dobó SE Szombathely
Orehovszki Zoltán Kyokushin Karate Kyokushin Karate Egyesület Sátoraljaújhely Sátoraljaújhely
Dr. Pálffyné Nagy Ilona Éva      
Pálfiné Kovács Erika matematika Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola Budapest
Pálovics Róbert fizika Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg
Pántyáné Karancsi Ilona Emma magyar nyelv és irodalom Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Debrecen
Passné Sárközi Andrea német nyelv Bajai III. Béla Gimnázium Baja
Dr. Pásztiné Stefán Beáta angol nyelv Miskolci Herman Ottó Gimnázium Miskolc
Paulovits György matematika Debreceni Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskola Debrecen
Perczel Tamás biológia Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Perényi Balázs drámajáték Keleti István Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Művészeti Szakközépiskola/ Vörösmarty Mihály Gimnázium Budapest
Péter Valéria pincér ismeret és gyakorlat Szombathelyi Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola és Kollégium Szombathely
Dr. Pintér Ferenc János matematika Batthyány Lajos Gimnázium, Zalai Matematika Tehetségekért Alapítvány Nagykanizsa
Polonkainé Élő Beatrix informatika (közismereti) Mecwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola Debrecen
Pozsonyiné Puskás Gabriella történelem 500. Sz. Angster József Szakközépiskola Pécs
Prókai Szilveszter kémia Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Szeged
Pusztai Mária magyar nyelv és irodalom Szent István Gimnázium Budapest
Remeténé Orvos Viola matematika Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium Debrecen
Rójáné Oláh Erika matematika József Attila Gimnázium Makó
Róka Sándor matematika Nyíregyházi Főiskola, Matematika és Informatika Intézet Nyíregyháza
Róka Sándorné matematika Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Nyíregyháza
Sikó Dezső fizika Kecskeméti Református Gimnázium Kecskemét
Simon György földrajz Széchenyi István Gimnázium Sopron
Simon Péter fizika Leőwei Klára Gimnárium Pécs
Stallenberger Józsefné matematika Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Nagymányok
Dr. Szabó Istvánné magyar nyelv és irodalom Földes Ferenc Gimnázium Miskolc
Szalay József rajz és vizuális kultúra Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Szalayné Tahy Zsuzsanna informatika Szent István Gimnázium Budapest
Szeder László informatika Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium Sárospatak
Szegedi László földrajz Legyesbényei Általános Iskola Legyesbénye
Széles András citera Kispesti Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Budapest
Szijártóné Wirth Brigitta természetismeret Marcali Általános Iskola és AMI, Noszlopy Gáspár Általános Iskola és AMI Marcali
Szilágyi Teréz-Emőke matematika Bolyai Farkas Elméleti Líceum Románia, Marosvásárhely
Szilveszter Ibolya matematika Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár
Szokolay Ádámné Pásztor Edina Zeneművészet, zongoratanár Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Budapest
Szórád Endre kémia Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium Zenta
Szőllősy László földrajz Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Szeged
Szűcs Klára magyar nyelv és irodalom Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda Szentes
Szűsz János testnevelés Deák Ferenc Általános Iskola Söjtör
Takács Márta filozófia Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Tamás Csilla magyar nyelv és irodalom Leőwei Klára Gimnázium Pécs
Tamás Erika német Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium Bonyhád
Tasi Ilona gépírás és iratkészítés Ipari Szakközépiskola és Szakiskola Nagykáta
Tasi Ottilia Gyöngyvér tanító Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár
Tengeri-Demkó Lászlóné Vasútépítő és - fenntartó technikusképzés Miskolci Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola Miskolc
Thuránszky Rudolf matematika Kalocsai Szent István Gimnázium Kalocsa
Tófalusi Péter fizika Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma Debrecen
Topa Zoltánné gitár Aelia Sabina Alapfokú Művészeti Iskola Budapest
Tóth András földrajz Nagyberegi Református Líceum Nagybereg
Tóth Anikó moderntánc Siklósi Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Siklós
Tóth József fagott Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakközépiskola és Zeneiskola - AMI Debrecen
Tóth Magdolna magyar nyelv és irodalom Feketeardói Középiskola Feketeardó
Tóth Mariann matematika Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium Debrecen
Tóth Miklósné rajz Szerencsi Szakképző Iskola és Kollégium Szerencs
Tóth Zoltán dráma Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakközép Iskola, Eck Imre Alapfokú Művészeeti Iskola Pécs
Uhrik Teodóra klasszikus balett Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakközépsikola Pécs
Dr. Ujvári Sándor fizika Lánczos Kornél Gimnázium Székesfehérvár
Urbán János matematika Piarista Gimnázium Budapest
Váradi Attila kosárlabda edző Szombathelyi Ifjú Sólymok KSE Szombathely
Varga Judit magyar nyelv és irodalom Leőwei Klára Gimnázium Pécs
Varga Vince matematika Lovassy László Gimnázium Veszprém
Várhalmi Ilona dráma és tánc Ady Endre Gimnázium Debrecen
Velenczei Anna kürt Czövek Erna Alapfokú Művészeti Iskola Budakeszi
Verbulecz Valéria matematika Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola Dunakeszi
Viakter Blanka könyvvitel Közgazdasági-Kereskedelmi Iskola, Zenta Zenta
Vincze Csilla földrajz Báthory István Elméleti Líceum Kolozsvár
Vizer Erzsébet vezetőedző: női torna Delfin Sportiskola Sportegyesület Szombathely
Vojkovics Gyuláné magyar nyelv és irodalom Nagyatádi Sport Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Nagyatád
Vojnárovics Józsefné matematika Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola Hatvan
Weisné Puskás Ágnes magyar nyelv és irodalom Szvetnik Joachim Általános Iskola Mélykút
Wiandt Péter fizika Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium Bonyhád
Zagyva Lászlóné történelem Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola Nyíregyháza
Zámborszky Ferenc Zoltán matematika Földes Ferenc Gimnázium Miskolc
Zelei Emőke magyar nyelv és irodalom Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Abony
Zsidek Béláné magyar nyelv és irodalom Földváry Károly Általános Iskola Vác
Zsigri Ferenc fizika ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium és Kollégium Budapest
Zsilvölgyi Márta matematika Jedlik Ányos Gimnázium Budapest