Menü megnyitása

Kiváló tehetségsegítő

 

Név Tantárgy, szakterület Iskola Település
Barcsik Hédi zongora Czövek Erna Alapfokú Művészeti Iskola Budakeszi
Bíró G. Albert matematika Bethlen Gábor Általános Iskola Székelyudvarhely - Heuréka Tehetségpont Székelyudvarhely
Böröczki Mária matematika Katedra Informatikai és Művészeti Szakközépiskola Kecskemét
Bunda Józsefné magyar nyelv és irodalom Tiszavasvári Általános Iskola Tiszavasvári
Czike Gábor történelem Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Cseke Mónika-Zsófia   Nyilas Misi Tehetségtámogató Egyesület Kolozsvár
Csibi Gáborné interakció Szegedi Szolgáltatási Középiskola és Szakiskola Kossuth Zsuzsanna Egészségügyi és Könnyűipari Tagintézménye Szeged
Csider Andorné   Bolyai János Katolikus Általános Iskola Szerencs
dr. Erdei Ildikó társadalomtudományok Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár
dr. Kollmann J. György   Fővárosi TEGYESZ/Magyar Tehetséggondozó Társaság Budapst
Dr. Koncz Gábor biológia Bessenyei György Gimnázium és Kollégium Kisvárda
Dr. Muhi B. Béla közgazdasági tárgyak Vajdasági Magyar Pedagógusok Egyesülete, Educons Egyetem Újvidék
Dr. Ripcó Sipos Elvira geometria I. Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium Zentai Gimnázium Zenta, Szerbia
Dr. Török Istvánné kémia Újvárosi Általános Iskola Szolnok
Dusicza Erika Tehetséggondozó Program programfelelőse Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium Sárospatak
Endrész Gyöngyi kémia Földes Ferenc Gimnázium Miskolc
Erdős Gábor matematika Nagykanizsai Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa
Fekete József középiskolai tehetséggondozás Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola Debrecen
Fükéné Walter Mária hangtan-akusztika Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakközépiskola Pécs
Garai Miklós biológia Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium Nyíregyháza
Gellér Anna Aranka Óvodai nevelés Napsugár Óvoda Maglód
Geréné Kristóf Katalin magyar nyelv és irodalom Karácsony Sándor Általános Iskola Debrecen
Gesztesi-Gross Péter logikai-matematikai Győr-Moson-Sopron Megyei Pedagógiai Intézet Győr
Guthné Schneider Mária magyar nyelv és irodalom "Szárny-Nyitogató" Alapfokú Művészeti Iskola Tököl
Gyurcsó Gyuláné pedagógus-továbbképzés Újbudai Pedagógiai Intézet Budapest
Harangozó Andrea német nyelv Budapest XXI: Kerületi Jedlik Ányos Gimnázium Budapest
Heilmann Józsefné történelem Szekszárdi Garay János Gimnázium Szekszárd
Herczeg Katalin tehetséghálózat-fejlesztő munka Kőbányai Nevelési Tanácsadó és Pedagógiai Szolgáltató Központ Budapest
Horváth Attila matematika Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium Zalaegerszeg
Huszárné Kádár Ibolya magyar nyelv és irodalom Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium Nyíregyháza
Jámbor Zsolt ének-zene Kecskeméti Református Gimnázium Kecskemét
Jobbágy László magyar nyelv és irodalom Földes Ferenc Gimnázium Miskolc
Kalanics Éva hagyományőrzés Salánki Mikes Kelemen Középiskola Sakánk
Katona Istvánné történelem Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium Eger
Kiss Róbert matematika Bányai Júlia Gimnázium Kecskemét
Koloszár Tamásné magyar nyelv és irodalom Gyárvárosi Általános Iskola Győr
Kőrösi Tibor biológia Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. Békéscsaba
Lázár Zsuzsa kreatív tervezés Budai Rajziskola-Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Szakközépiskola Budapest
Lenczné Vrbovszki Judit tehetségpont vezetése Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Kiváló Akkreditált Tehetségpont Bonyhád
Magó Kinga testnevelés Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Magyar Zsolt matematika Budapest XIV. kerületi Szent István Gimnázium Budapest
Makláriné Gubik Anna matematika Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium Kisvárda
Makovics Erika Anna történelem Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium Fót
Mentler Mariann módszertan Gyermekpszichológiai és Pedagógiai Tanácsadó Talentum műhely Győr
Nyulasiné Lakos Angéla magyar nyelv és irodalom Petőfi Sándor Általános Iskola, Szakiskola, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Mezőfalva
Oláhné Balogh Éva matematika Óbudai Harrer Pál Általános Iskola Budapest
Ottmár Attila drámapedagógia III. Béla Gimnázium és a Bajai Fiatalokért Színháza Baja
Polányi Klára gyógypedagógiai asszisztens Szent István Általános Iskola, Sárkeresztúri Tagiskolája, Bhim Rao Egyesület Sárkeresztúr
Polányiné Takács Judit zongora Teleki-Wattay Művészeti Iskola Pomáz
Reichmesz Ádám magyar Baranyai Pedagógiai Szakszolgálatok és Szakmai Szolgáltatások Központja Pécs
Répási Éva földrajz Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda Törökszentmiklós
Schultz Zoltán matematika Lovassy László Gimnázium, Lovassy Tehetségpont Veszprém
Sebestyénné Fülöp Éva tanító Móricz Zsigmond Magyar - Angol Kéttannyelvű Általános Iskola Tehetségpont Mátészalka
Szabó Katalin művészetoktatás/zeneművészet Ádám Jenő Zeneiskola - AMI Szolnok
Szabó Matuz Magdolna matematika Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium Zenta
Szabóné Karácsony Annamária magyar Csapókerti Általános Iskola Debrecen
Szántó Mariann német nyelv Dobó István Gimnázium Eger
Szepesiné Bercsényi Éva képzőművészeti tanszak Hubay Jenő Zeneiskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Hubay Tehetségpont Budapest
Szopó András történelem Ungvári Nemzeti Egyetem Rektori Hivatal Nemzetközi Kapcsolatok Osztálya valamint Államigazgatási és Régiófejlesztési Intézet Ungvár
Szuromi Pálné tanulmányi versenyek szervezése Csongrád Megyei ÁMK Szeged
Szűcs Imre Lóránt tehetségdiagnosztika Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium Budapest
Tánczos Krisztina magyar nyelv és irodalom Szabolcs Vezér Gimnázium és Szakközépiskola Pusztaszabolcs
Tegyi Tibor magyar nyelv és irodalom Weöres Sándor Általános Iskola Pápa
Törőné Tóth Márta harsona Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakközépiskola és Zeneiskola - Alapfokú Művészeti Iskola Debrecen
Veitné Molnár Anikó biológia Kanizsa Felsőoktatásáért Alapítvány Nagykanizsa